Comfort Service to najlepsze miejsce, jeśli chcą Państwo zlecić usługi sprzątające! Prace porządkowe realizujemy we Wrocławiu z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych. Ofertę kierujemy do wszystkich klientów biznesowych i indywidualnych, którzy pragną utrzymać swój dom lub firmę w nieskazitelnej czystości. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży poświadczone referencjami, do tej pory działaliśmy na zlecenie:

  • wspólnot mieszkaniowych,
  • zakładów produkcyjnych,
  • placówek medycznych,
  • lokali usługowych,
  • galerii handlowych itp.

Prace porządkowe Wrocław

Nasz wykwalifikowany zespół realizuje zadania sprzątające na podstawie ścisłych wytycznych, które otrzymamy od Państwa w trakcie ustalania szczegółowych warunków współpracy. Dysponujemy własnymi detergentami oraz specjalistycznym sprzętem, zapewniającym nienaganną czystość obiektu. Harmonogram prac porządkowych dostosujemy do funkcjonowania Państwa firmy, dlatego często działamy w godzinach wieczornych. Nasze  usługi obejmują też sprzątanie obiektów po remoncie, a także mycie okien, pranie wykładzin itp. 

Do skorzystania z naszych usług zapraszamy również osoby prywatne. Oferujemy sprzątanie domów oraz mieszkań w konkurencyjnej cenie i zawsze na najwyższym poziomie. Mamy też doświadczenie w realizacji prac porządkowych na terenie hal produkcyjnych i magazynów o dowolnej powierzchni. W celu skorzystania z pomocy Comfort Service wystarczy skontaktować się z nami za pośrednictwem formularza, a przygotujemy dla Państwa szczegółową ofertę razem z ostatecznym cennikiem.