W zakres prac naszej firmy wchodzi profesjonalne sprzątanie magazynów zlokalizowanych we Wrocławiu i okolicach. Chętnie podejmiemy się współpracy z Państwem w tym zakresie, gwarantując prace porządkowe na najwyższym poziomie. Dzięki doświadczeniu w realizacji tego typu zleceń możemy zaproponować przejrzyste warunki współpracy i przystępne ceny, które ustalimy po otrzymaniu Państwa wytycznych. W Comfort Service nie boimy się żadnych wyzwań, nasz zespół poradzi sobie nawet z najbardziej uporczywym brudem. 

Na terenie dużego zakładu pracy muszą panować nieskazitelne warunki sanitarne, do czego niezbędne są systematyczne prace porządkowe. Wybierając ofertę Comfort Service, łatwiej będzie Państwu spełnić normy BHP, jednocześnie tworząc dla podwładnych przyjazne środowisko pracy. Nasza firma zajmie się sprzątaniem nie tylko hali magazynowej, ale też pozostałych obszarów, m.in.:

  • pomieszczenia socjalnego,
  • toalety dla pracowników,
  • szatni,
  • części wspólnych,
  • terenów posesji. 

W trakcie sprzątania magazynu klienta korzystamy ze specjalistycznych środków chemicznych, gwarantujących nieskazitelną czystość wszystkich powierzchni. Na wyposażeniu mamy również profesjonalne urządzenia, przeznaczone do mycia podłóg, wykładzin itp. Harmonogram prac porządkowych naszej ekipy zawsze ustalamy według ścisłych wytycznych klienta, biorąc pod uwagę m.in. godziny pracy zakładu. Na Państwa życzenie dostosujemy też ubiór zespołu do standardów obowiązujących na terenie zakładu, wliczając w to plakietkę z logo firmy.