Firmom z sektora przemysłowego proponujemy profesjonalne sprzątanie hal produkcyjnych we Wrocławiu i okolicznych miejscowościach. Możemy się pochwalić imponującym doświadczeniem w pracach porządkowych na terenie zakładów o zróżnicowanej powierzchni. Zapewniamy przejrzyste warunki współpracy, terminowość, własne narzędzia i środki czystości oraz najlepsze ceny! Zespół zajmujący się realizowaniem usług składa się z kompetentnych i solidnych osób, dlatego zawsze gwarantujemy sprzątanie na najwyższym poziomie. 

W zakładach wytwórczych, nie tylko z branży spożywczej, powinna panować nieskazitelna czystość. Warunek ten musi być spełniony ze względów na zasady BHP i niewywiązanie się z niego może prowadzić do niebezpiecznych sytuacji w miejscu pracy. Chętnie zajmiemy się realizacją prac w tym zakresie na terenie Państwa firmy, oferując przystępny cennik usług. Podejmiemy się porządkowania hali produkcyjnej o dowolnej wielkości, dysponujemy dużym zespołem pracowników, dlatego poradzimy sobie z każdym wyzwaniem!

Korzystając z usług Comfort Service, mogą Państwo zachować najwyższe standardy w swoim zakładzie wytwórczym. Zawsze staramy się dostosować zakres prac do preferencji klienta, podejmujemy się też zleceń nietypowych np. doczyszczania po remoncie. Ubiór ekipy porządkowej możemy dostosować do kolorystyki i kroju uniformu Państwa pracowników. Zachęcamy do skorzystania z formularza na stronie, w celu ustalenia szczegółów zlecenia, na których podstawie ustalimy cennik usług sprzątania.