Jeśli pragną Państwo zlecić profesjonalne sprzątanie firm we Wrocławiu, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Comfort Service to usługi na najwyższym poziomie i przystępne ceny, które ustalamy indywidualnie dla każdego klienta. Świadczymy prace porządkowe w różnym zakresie, na terenie:

  • hal produkcyjnych,
  • biurowców,
  • hal magazynowych,
  • placówek medycznych,
  • centr handlowych,
  • instytucji publicznych itp.

W miejscu pracy zawsze powinien panować nienaganny porządek, nie tylko ze względu na zasady BHP, ale też dobre samopoczucie osób korzystających ze wspólnej przestrzeni. Dlatego każda firma powinna zlecić sprzątanie podległych jej obiektów profesjonalnym usługodawcom. W Comfort Service do wszystkich zleceń podchodzimy z największą starannością, działając na podstawie wytyczonego harmonogramu i zasad higieny. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w realizacji prac porządkowych. Uniformy pracowników możemy dopasować do standardów panujących w Państwa obiekcie.

W trakcie sprzątania firm naszych klientów korzystamy ze specjalistycznych narzędzi oraz detergentów, przeznaczonych do użytku profesjonalnego. Możemy zaproponować Państwu elastyczne warunki współpracy, ustalając harmonogram czyszczenia lokalu według indywidualnych potrzeb. Mamy też doświadczenie w porządkowaniu budynków i pomieszczeń po ukończonym remoncie. To doskonała opcja, jeśli otwierają Państwo nowy oddział firmy i pragną doprowadzić go do odpowiedniego stanu po ustaniu prac budowlanych.