Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą na sprzątanie biur we Wrocławiu i okolicznych miejscowościach. Comfort Service zapewnia profesjonalne usługi porządkowe na zlecenie firm z dowolnej branży i instytucji publicznych. Decydując się na współpracę z nami, mogą Państwo liczyć na bardzo konkurencyjne ceny i profesjonalizm. Prace realizowane są przez kompetentnych wykonawców, którzy mają duże doświadczenie w utrzymywaniu w czystości przestrzeni o różnym przeznaczeniu.  

Zarówno open space, jak i prywatny gabinet powinien spełniać wysokie normy sanitarne. Tylko systematyczne sprzątanie biura pozwoli Państwu wywiązać się z zasad BHP oraz stworzyć przyjazne miejsce do pracy dla swoich podwładnych. Nasz zespół dostosowuje godziny pracy do indywidualnych preferencji klienta, realizując zadania w godzinach wieczornych lub wczesno porannych. Oprócz standardowych porządków możemy też zająć się myciem okien czy praniem wykładzin dywanowych, szczegóły ustalimy indywidualnie!

Zawsze przed rozpoczęciem sprzątania biur wspólnie ze zleceniodawcą opracowujemy szczegółową instrukcję wykonawczą. Dzięki temu usługi realizowane w Państwa firmie są w pełni zgodne z potrzebami i oczekiwaniami, a nasi pracownicy będą mogli sprawniej przystąpić do pracy. Pozwala nam to również ustalić indywidualny cennik prac porządkowych, który będzie satysfakcjonujący dla obu stron. Działamy także na podstawie karty higieny obowiązującej w danym przedsiębiorstwie.

W naszej firmie dysponujemy specjalistycznymi środkami czystości od najlepszych marek, skierowanych do profesjonalnego użytku. Korzystamy również z urządzeń piorących, które umożliwiają nam pozbycie się brudu z dowolnych powierzchni. Jeśli w Państwa biurze obowiązują określone standardy ubioru pracowników, to chętnie dostosujemy do nich uniformy naszej ekipy. Podejmujemy się także sprzątania obiektów mieszkalnych, hal produkcyjnych czy magazynowych – więcej informacji na temat oferty można znaleźć na naszej stronie internetowej.