Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą na sprzątanie biur we Wrocławiu i okolicznych miejscowościach. Comfort Service zapewnia profesjonalne usługi porządkowe na zlecenie firm z dowolnej branży i instytucji publicznych. Decydując się na współpracę z nami, mogą Państwo liczyć na bardzo konkurencyjne ceny i profesjonalizm. Prace realizowane są przez kompetentnych wykonawców, którzy mają duże doświadczenie w utrzymywaniu w czystości przestrzeni o różnym przeznaczeniu.  

Zarówno open space, jak i prywatny gabinet powinien spełniać wysokie normy sanitarne. Tylko systematyczne sprzątanie biura pozwoli Państwu wywiązać się z zasad BHP oraz stworzyć przyjazne miejsce do pracy dla swoich podwładnych. Nasz zespół dostosowuje godziny pracy do indywidualnych preferencji klienta, realizując zadania w godzinach wieczornych lub wczesno porannych. Oprócz standardowych porządków możemy też zająć się myciem okien czy praniem wykładzin dywanowych, szczegóły ustalimy indywidualnie!

W naszej firmie dysponujemy specjalistycznymi środkami czystości od najlepszych marek, skierowanych do profesjonalnego użytku. Korzystamy również z urządzeń piorących, które umożliwiają nam pozbycie się brudu z dowolnych powierzchni. Jeśli w Państwa biurze obowiązują określone standardy ubioru pracowników, to chętnie dostosujemy do nich uniformy naszej ekipy. Podejmujemy się także sprzątania obiektów mieszkalnych, hal produkcyjnych czy magazynowych – więcej informacji na temat oferty można znaleźć na naszej stronie internetowej.