Sprzątanie pobudowlane

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w sprzątaniu pobudowlanym.

Współpracujemy z takimi znanymi firmami jak: ARCHICOM, ATAL, ARKOP, EIFFAGE, SANBET

Nasza oferta sprzątania pobudowlanego obejmuje:

Sprzątanie mieszkań:

 • Wysprzątanie mieszkań z pyłu (odkurzanie);
 • Mycie okien;
 • Wyczyszczenie parapetów wewnętrznych oraz zewnętrznych;
 • Wyczyszczenie grzejników centralnego ogrzewania;
 • Wyczyszczenie okuć stolarki drzwiowej i okiennej;
 • Czyszczenie drwi;
 • Usuwanie pozostałości po farbach itd.
 • Mycie balustrad, balkonów;
 • Wyczyszczenie gniazd prądu wyłączników światła oraz szafek elektrycznych i komunikacyjnych.

Sprzątanie korytarzy oraz klatek schodowych

 • Gruntowne mycie płytek na korytarzach oraz klatkach schodowych;
 • Mycie okien na korytarzach i klatkach schodowych wraz z parapetami;
 • Mycie wiatrołapu, drzwi wejściowych, drzwi przeciwpożarowych;
 • Mycie lamp.

Czyszczenie garażu podziemnego

 • Zamiatanie powierzchni garażu;
 • Macie maszynowe powierzchni garażu;
 • Mycie drzwi wejściowych do garażu.

Czyszczenie komórek lokatorskich

 • Zamiatanie bądź odkurzanie posadzek komórek lokatorskich;
 • Mycie drzwi.

Czym jest sprzątanie hal produkcyjnych oraz magazynów

Posiadamy dość dużą wiedzę na temat sprzątania hal produkcyjnych. Praktycznie od urodzenia naszej firmy nie baliśmy się trudnych, na pierwszy rzut oka niemożliwych wyzwań. Wykonujemy usługi sprzątania hal za pomocą różnorodnych maszyn czyszczących. Głównym wezwaniem przy takich zleceniach są rodzaje zabrudzeń przemysłowych. Stanowi to trudność nie tylko w ich usunięciu a i w utrzymaniu maszyn czyszczących w ciągłym ruchu. Dziękując doświadczeniu wypracowaliśmy system natychmiastowych działań w rożnych sytuacjach niestandardowych gdy maszyny czyszczące nie zawsze są w stanie wytrzymać nacisk. Nasz system opracowania NCR-ów pozwala na natychmiastową reakcję w przypadku awarii bądź zakłóceniu w pracy. Zawdzięczając doświadczeniu i nieustannej poprawy jakości można być pewnym – usługa nigdy nie będzie przerwana na dłuższy czas nie zważając na rodzaj produkcji oraz zanieczyszczeń.

Jak sprzątać biura?

Wszystkie prace związane ze sprzątaniem biur są wykonywane siłami własnego personelu oraz narzędzi pracy. Podobna usługa pozwala zamawiającemu zrezygnować od tworzenia podobnych stanowisk oraz stanowiska nadzorującego wykonania podobnych prac w firmie, oraz zaoszczędzić czas i koszty utrzymania narzędzi pracy, ponieważ niektóry z nich będą potrzebne kilka razy na rok, ale i tak są niezbędne. Tym samym więcej czasu firma może poświęcić bezpośredniemu swemu działaniu.

Świadczenie usług dla firm w zakresie sprzątania biur polega na:

 • Czyszczeniu ręcznym bądź maszynowo na mokro i sucho podłóg z każdego materiału.
 • Oczyszczeniu od pyłu i polerowaniu mebli biurowych oraz przetarciu techniki elektronicznej i AGD.
 • Kompletnym sprzątaniu pomieszczeń sanitarno-higienicznych, dostawie materiałów eksploatacyjnych (papier ręczny, papier toaletowy, worki na śmiecie, mydło w płynie i t.d.)
 • Segregowaniu i dostarczeniu do miejsca utylizacji śmieci.

Spis działań dotyczących sprzątania biur ustala się indywidualnie do każdego zamówienia w zależności od zapotrzebowania klienta.

Jakie środki czystości stosujemy?

Działając na rynku od 5 lat wypróbowaliśmy mnóstwo środków czyszczących do poszczególnych powierzchni. Testowaliśmy ich na przedmiot jak właściwości czyszczących tak i spożycia. Wiadomo, że zamawiając usługę sprzątania firm klienci opierają się przede wszystkim na ofertę cenową firm porządkowych. Generalnie 80% ceny zawiera w sobie płaca pracowników, w reszcie ma się znajdować marża wraz ze środkami czyszczącymi oraz sprzętem. I tutaj kryje się cały sukces. Staramy się wybierać dla poszczególnych powierzchni taki środek i o takim stężeniu aby mógł zapewnić najlepszy wynik w skuteczności oraz zużyciu, a wraz z tym chronić i konserwować powierzchni. Dlatego dokonując wizji lokalnej obiektu nasz pracownik zawsze zwraca uwagę na stan oraz rodzaj każdej powierzchni, później w ofercie od nas można znaleźć Kartę Higienę, i bądźcie pewni – jest stworzona indywidualnie dla Państwa firmy, i przy realizacji usług sprzątania biura nie będzie zamieniona innymi środkami.

Polityka JAKOŚCI dot. sprzątania biur

Stosujemy własny system kontroli jakości wykonanych usług jak z punktu widzenia czystości tak i raportowania do klienta. Zawdzięczając naszemu doświadczeniu stworzyliśmy całą ścieżkę kontroli jakości na każdym etapie świadczenia usług poczynając od systemu wyboru dostawców środków czystości oraz higieny i aż do raportowania poszczególnych działań kierownictwu firmy.

Opracowany przez nas system przetwarzania raportów NCR pozwala eliminować takie niezgodności raz na zawsze. Żaden obiekt i żadne działanie nie pozostają bez kontroli jakościowej ani na chwilę.

 

Kontrola Jakości dot. Sprzątania hal produkcyjnych oraz magazynów

Aby skutecznie wykonywać zadania w utrzymaniu w czystości hal produkcyjnych bądź magazynów, opracowaliśmy nasz wewnętrzny system kontroli utrzymania ruchu. Mamy podpisane stałe umowy na dostawę środków czyszczących, części zapasowych do maszyn, obsługę serwisową oraz dostawę odzieży BHP dla naszych pracowników. Pracownik wykonujący sprzątanie hal jest przeszkolony z poszczególnych środków chemicznych oraz maszyn czyszczących stosowanych na danym obiekcie. Codziennie monitoruje prawidłowość pracy maszyny oraz kontroluje zużycie materiałów eksploatacyjnych. Ma za zadanie z góry przewidzieć wymianę części bądź zgłaszać nieprawidłowości w pracy takich maszyn. Nasza wiedza oraz skutecznie dobierane i stosowane środki czystości sprawiają, że usługa wykonuje się ciągle i praktycznie nie zauważalnie dla naszego klienta zostawiając po sobie tylko doskonale wykonaną pracę.